Blog

AnasayfaGENELBitirme Projesi
bitirme-projesi

Bitirme Projesi

İyi bir üniversiteyi bitirmek herhalde herkesin ortak hedefi olsa gerek. Tabii dönem sonunda bitirme projesi olarak adlandırılan zorlu süreci başarıyla geçmek şartıyla bu hayal elbette ki gerçekleşebilir. Bütün bir üniversite yaşantısının sona ermesi ve mezuniyet anlamını taşıyan bitirme projesi hangi açıdan bakılırsa bakılsın profesyonel ölçülerde danışmanlık desteğine muhtaçtır. Dolayısıyla bu süreci sorunsuz şekilde atlatabilmek için destek almanızı öneriyoruz. Uzman eğitimci kadrosu ile sizlere tez veya bitirme projelerinde danışmanlık hizmetleri sunan firmamızdan bu konuda yardım talep edebilirsiniz. Yine aynı şekilde yüksek lisans veya doktora tezleriniz için de bizlerden destek almanız pekala mümkündür.

Bitirme Tezi Her Üniversitede Farklı Bir Uygulama Gerektiriyor

Bilindiği gibi üniversitelerin kendine has bir dokusu ve yönetim anlayışı bulunuyor. Bu çerçevede bütün üniversiteler farklı uygulamalar ile öğrencilerini test ederler ve her üniversitenin bitirme tezi uygulaması değişiktir. Dolayısıyla öğrencinin okuduğu üniversitenin kriterleri esas alınacak şekilde bir çalışma gerçekleştirilmek zorundadır. Profesyonel kadromuz onun üreteceği çözüm ve uygulanması gereken stratejinin doğru bir yönlendirme ile sizlere aktarılması başarının sırrını elinde bulunduruyor. Daha önce yüzlerce çalışma ve değerli öğrencilerimize sunduğumuz danışmanlık hizmetleri ile hiçbir sorunla karşılaşmadan çalışmalarını teslim etmiş olmaları bizim için de ayrı bir gurur kaynağı teşkil etmektedir.

Bitirme Tezi Örnekleri Sizlerin Yararlanması İçin Arşivleniyor

Daha önce uzmanlarımızın vermiş olduğu danışma desteği ile öğrencilerimiz tarafından yapılmış çok sayıda bitirme projesi örneklerini inceleyerek fikir edinebilirsiniz ve bu çalışmalar mutlaka sizlere ışık tutacaktır. Bu noktada çok önemli bir hatırlatma daha yapalım; hepimizin malumu olduğu üzere bitirme projesi veya diğer projelerde üniversitelerin belirttiği bir intihal(alıntı) oranı seviyesi bulunur.  Bu seviyenin aşılması durumunda projenin öğrenciye iadesi söz konusu olduğundan projenizin en başından tasarlanması gerekecektir. Ayrıca projenin en önemli detaylarını oluşturan ve bazı bölümler için gerekli olan; SPSS Analiz&Raporlama Danışmanlığı, T-Testi, Faktör Analizi, Varyans Analizi, Güvenirlilik ve Geçerlilik analizi, Frekans Analizi, Anova Testi, Saha araştırması, Korelâsyon, Regresyon ile tablo oluşturulması gibi konularda, yine bizlerden danışma hizmetleri alabilirsiniz. Web sayfamızda yer alan telefon numaraları veya eposta adresimiz üzerinden bizlere ulaşmanız durumunda bu zorlu süreci birlikte rahatlıkla aşacağınızdan emin olun. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

YORUM YAPIN

Mühendislik alanlarında hizmet vermiyoruz.