Skip links

S.S.S

Aklınızda Bir Şey Kalmasın…

Bize sıkça sorulan soruları aşağıda bir araya getirdik… Aklınızdaki sorunun yanıtını bu sayfada bulamazsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DANIŞMANLIK HİZMETİ ALMAK İÇİN İLK OLARAK NE YAPMALIYIM?
Sitenin muhtelif yerlerinde bulunan talep formunu doldurmalısınız. Böylece süreç başlamış olacaktır.
TALEP FORMUNDAKİ BAZI BİLGİLERİ GİRMEK İSTEMİYORUM NE YAPABİLİRİM?
Talebin tarafımıza ulaşabilmesi için talep formundaki zorunlu alanların doldurulması gerekmektedir. Bunun haricindeki alanları doldurma zorunluluğunuz yoktur; ancak, vereceğiniz ayrıntılı detay ve bilgiler çalışma sürecinizin bir an önce başlaması, çalışma ve hizmet kalitesi açısından önemlidir. Bu nedenle şirket olarak mümkün olan tüm alanların detaylı bir şekilde doldurulmasını önermekteyiz.

ÇALIŞMALARI NE KADAR SÜREDE TAMAMLIYORSUNUZ?
Çalışmalar sizin talep edeceğiniz sürelerde tamamlanmaktadır. Bu sürenin kısalığı, çalışmanın yetiştirilmesi anlamında bir sorun teşkil etmemekle birlikte, belirlenecek fiyat teklifleri üzerinde etkili olabilmektedir.
BANA İLETTİĞİNİZ ÇALIŞMAYI NASIL KULLANABİLİRİM?
Talep edeceğiniz her tür çalışma, yalnızca araştırmalarınızda yardımcı olması ya da/ve de referans oluşturması amacıyla hazırlanacaktır. Çalışmaları bu amaçlar dışında kullanmanızın sorumluluğu hiçbir koşul altında tarafımıza ait değildir. Alacağınız bütün hizmetler bu esasa dayanıp bireyler hizmet talep ettiklerinde bu kuralı kabul etmiş ve bilgilendirilmiş sayılırlar.
TESLİM ALDIĞIM ÇALIŞMAYI BEĞENMEZSEM NE OLACAK
Aldığınız çalışma başta belirlediğimiz standartlara uymuyorsa koşulsuz bir biçimde para iadesi yapıyoruz. Fakat projeyi bu kriterlere göre bir değerlendirme sürecine sokma hakkına sahibiz. Burada baz aldığımız kriterler; özgünlük ve tez yazım kılavuzuna uygunluktur.
ÇALIŞMAMDA İNTİHAL ÇIKARSA NE OLACAK?
Böyle bir durum asla oluşmayacaktır. Fakat ilk yazmada %20 benzerlik sınırının biraz yukarısında kalmışsa tekrar intihal düzenlemesini yapıp size dosyayı yeniden göndeririz. Aksi takdirde iade ederiz.
BİR ÇALIŞMA DEVAM EDERKEN İKİNCİ BİR ÇALIŞMA DAHA TALEP EDEBİLİR MİYİM?
Tarafımıza istediğiniz sayıda çalışma talebinde bulunabilirsiniz. Ödev Tez Proje Merkezi’nin geniş uzman kadrosu aynı anda sayısız çalışmayı sürdürme ve yürütme kapasitesine sahiptir.