S.S.S

Aklınızda Bir Şey Kalmasın…

Bize sıkça sorulan soruları aşağıda bir araya getirdik… Aklınızdaki sorunun yanıtını bu sayfada bulamazsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Danışmanlık hizmeti almak için ilk olarak ne yapmalıyım?

Sitenin muhtelif yerlerinde bulunan talep formunu doldurmalısınız. Böylece süreç başlamış olacaktır.

Talep formundaki Bazı Bilgileri Girmek İstemiyorum Ne Yapabilirim?

Talebin tarafımıza ulaşabilmesi için talep formundaki zorunlu alanların doldurulması gerekmektedir. Bunun haricindeki alanları doldurma zorunluluğunuz yoktur; ancak, vereceğiniz ayrıntılı detay ve bilgiler çalışma sürecinizin bir an önce başlaması, çalışma ve hizmet kalitesi açısından önemlidir. Bu nedenle şirket olarak mümkün olan tüm alanların detaylı bir şekilde doldurulmasını önermekteyiz.

Çalışmaları Ne kadar Sürede Tamamlıyorsunuz?

Çalışmalar sizin talep edeceğiniz sürelerde tamamlanmaktadır. Bu sürenin kısalığı, çalışmanın yetiştirilmesi anlamında bir sorun teşkil etmemekle birlikte, belirlenecek fiyat teklifleri üzerinde etkili olabilmektedir.

Bana İlettiğiniz Çalışmayı Nasıl Kullanabilirim?

Talep edeceğiniz her tür çalışma, yalnızca araştırmalarınızda yardımcı olması ya da/ve de referans oluşturması amacıyla hazırlanacaktır. Çalışmaları bu amaçlar dışında kullanmanızın sorumluluğu hiçbir koşul altında tarafımıza ait değildir. Alacağınız bütün hizmetler bu esasa dayanıp bireyler hizmet talep ettiklerinde bu kuralı kabul etmiş ve bilgilendirilmiş sayılırlar.

Teslim aldığım çalışmayı beğenmezsem ne olacak?

Aldığınız çalışma başta belirlediğimiz standartlara uymuyorsa koşulsuz bir biçimde para iadesi yapıyoruz. Fakat projeyi bu kriterlere göre bir değerlendirme sürecine sokma hakkına sahibiz. Burada baz aldığımız kriterler; özgünlük ve tez yazım kılavuzuna uygunluktur.

Çalışmamda intihal çıkarsa ne olacak?

Böyle bir durum asla oluşmayacaktır. Fakat ilk yazmada %20 benzerlik sınırının biraz yukarısında kalmışsa tekrar intihal düzenlemesini yapıp size dosyayı yeniden göndeririz. Aksi takdirde iade ederiz.

Bir Çalışma Devam Ederken İkinci Bir Çalışma Daha Talep Edebilir Miyim?

Tarafımıza istediğiniz sayıda çalışma talebinde bulunabilirsiniz. Ödev Tez Proje Merkezi’nin geniş uzman kadrosu aynı anda sayısız çalışmayı sürdürme ve yürütme kapasitesine sahiptir.

Mühendislik alanlarında hizmet vermiyoruz.