Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Üniversite Tez Hazırlama

Tez yazdırmak istiyorum

Öncelikle üniversite öğrencilerine bitirme tezi yazımında hizmet vermekteyiz. Lisans, yüksek lisans, master öğrencileri bizi arayıp ücretli yazım desteği almak istediğini ifade eder. Konu bulma, literatür tarama, yazım kılavuzuna göre düzenleme çalışmaları için bizi arayıp güvenilir tez yazdırmak istiyorum derler. Üniversite öğrencilerine sunduğumuz hizmetleri kısaca belirtmek istiyoruz.

Tez hazırlama 

Lisans, MBA, Master, Yüksek lisans, doktora öğrencilerine tez hazırlama hakkında yardımcı olmaktayız. Bizi arayan öğrencilere tez konusu verme, tez yazımı, tez yazdırma hakkında akademik destek sunmaktayız. Tez hazırlama, ciddi bir iştir. Herkese güvenmeyin. Referansı olan, deneyimli daha önceden birçok tez yazmış ekipler ile çalışın. 

Ücretli tez yazdırma desteği verilir

Üniversiteden lisans ve yüksek lisans düzeyinde eğitim alan öğrenciler parayla tez yazım yaptırmak için bizi arar. Tez konusu belirleme ile başlayan güvenilir tez yazdırma süreci, literatür taraması, yazım kılavuzuna göre düzenleme yapılması ve en son intihal raporu ile sona ermektedir. Öğrenci, jüride tezi savunana kadar kesintisiz garantili hizmetimiz devam etmektedir.

Ücretli tez danışmanlığı 

Ücret karşılığında tez yazımı için akademik destek almak isteyen lisans ve yüksek lisans öğrencilerine hizmet vernekteyiz. İşletme, ekonomi, finans, TIP, hemşirelik, sağlık, insan kaynakları, uluslararası ilişkiler, edebiyat, klinik psikoloji tezlerinizi yazıyoruz. Tez yazdırma siteleri içinde en iyisi olarak bizi tercih edebilirsiniz.

Sosyal bilimler tezi nasıl yazılır

Bize en çok gelen taleplerden biri olduğu için bu konuya değinmek istedim. Lisans, yüksek lisans hatta ön lisans tez yazımı birbirine oldukça benzemektedir.Hepsinin ortak yönü akademik kriterlere göre olmasıdır. Birbirinden farklı oldukları nokta ise içeriğidir. Ön lisans, derleme şeklinde olur. Lisans tezi biraz daha ortaya yeni şey koyar. Fakat yüksek lisans tezleri mutlaka uygulamalı ve bilime katkısı olan akademik yazılardır. Tez yazmaya başlamadan önce tüm öğrencilerin tez nasıl yazılır, bunu bilmesi gerekir. Sosyal bilimler tez yazdırma merkezimiz tüm öğrencilere ücret karşılığında yardımcı olmaktadır. 

Ön Lisans tezi hazırlanır

Üniversite tez hazırlama merkezimiz, İki yıllık öğrencilere tez yazımında danışmanlık desteği verilir. Ön lisans tez konusu arayan öğrencilere ücretsiz hizmet vermekteyiz.  Ön lisans tezi nasıl yazılır, ön lisans örnek tezleri arayan öğrenciler bize yazabilir. Bunun yanında ön lisans tez fiyatları sayfa başı olarak 20 lira ile 30 lira arasında değişmektedir. Ön lisans tez örneklerine erişebilirsiniz. Önlisans tezleriniz üniversitenizin tez hazırlama kurallarına göre yazılmaktadır. Ön lisans tezi nasıl yazılır, bunu öğrenmeniz gerekir. Ön lisans tez yazdırma için bizi arayın.

Bitirme tezi hazırlama desteği verilir

Birçok öğrenci mezun olmak için bitirme tezinde destek için bizi aramaktadır. Lisans bitirme tezi nasıl hazırlanır, tez örnekleri için pdf ve word formatında yardımcı olmaktayız. Bitirme konularında ücretsiz olarak danışmanlık vermekteyiz. Bitirme tezi ücretleri için fiyatlandırma sayfasına göz atabilirsiniz. Tez yazdırma yorumlara göz atabilirsiniz. Güvenilirlik konusunda refaranslarımıza bakabilirsiniz. Bitirme teziniz, üniversitenizin tez yazım kılavuzuna göre düzenlenip teslim edilir. Bitirme tezi nasıl yazılır, bu konuda yeni yazı planlıyoruz.

 Bitirme tezleri ortalama kaç sayfa oluyor

Bunun elbette tam olarak sayfa sayısı yok. Ortalama olarak 50 ile 100 sayfa arasında istenir. Bunu tez danışmanınız size iletecektir. Genelde bu soruyu soran öğrenciler, tez danışmanı ile fazla görüşmeyen kişiler olmakta. Eğer yazdığınız tezin danışman tarafından onaylanmasını istiyorsanız, tez danışmanınıza giderek lisans tezi için kaç sayfa yazmanız gerektiğini sormanız gerekir. Tez yazdırma forumlara bakıp fikir elde edebilirsiniz.

Lisans tezi yazımı yapıyoruz

Üniversitelerde eğitim alan öğrencilerin %70 lik dilimi lisans bölümlerinde öğrenim görmektedir. Bu oran ciddi sayıya karşılık gelmektedir. Tüm bölümlerde öğrenim gören lisans öğrencilerine kesintisiz garantili hizmet sunmaktayız. Yazım kurallarına uygun şekilde hazırladığımız tez çalışmalarını zamanında teslim etmekteyiz. Lisans tezi yazımında en önemli noktalardan biri kabul edilebilir intihal oranına göre yazmaktır. Ücretli tez yazdırma için geçme garantili hizmet vermekteyiz. Lisans tez örnekleri için bizden destek alabilirsiniz. Lisans tez nasıl yazılır, bizden destek alabilirsiniz.

Tez yazdırma cezası var mı

Akademik çalışmalarımızda danışmanlık desteği verdiğimiz için öğrenciler ceza almaz. Bizi arayan öğrenciler tez için danışmanlık için bizi arar. Bu nedenle tez yazdırmanın cezası olmaz. Bazı durumlarda tez yazan sitelerin şikayet edildiğini görmekteyiz. Bu öğrenci ile tez yazan site arasındadır. Hakkımızda herhangi bir şikayet bulunmamaktadır. 

Yaptığımız çalışmaları teslim etmeden önce intihal raporu alıp teslim etmekteyiz. Bu yüzden öğrenciler sıfır risk almaktadır. Ayrıca, üniversitenizin tez yazım kılavuzuna uygun tez düzenlemesi yapıp teslim etmekteyiz. Lisans tez ödeviniz, tez hazırlama programına göre yazılmaktadır. 

Parayla tez yazdırma

Üniversite öğrencileri çok farklı nedenlerden dolayı tezini yazamamakta, yazmaya başlayanlar da devamını getirememektedir. Bu yüzden öğrenciler ücret karşılığı tez hazırlatma yolunu tercih eder. En güvenilir merkezleri aramaya başlar. Birçok öğrenci bizi geçme garantisi verdiğimizi için tercih eder. Siz de güvenerek bize parayla tezinizi yazdırabilirsiniz. Tez hazırlama yönergesine göre düzenlemeyi ücretsiz yapıp teslim etmekteyiz.

Tez yazdırma fiyatları kaç lira

Ücretli tez yazdırma isteyen lisans ve yüksek lisans öğrencileri parayla destek aldıklarında ne kadar ödeme yapacaklarını bilmek istemektedir. Bu yüzden ücretleri bize sorarlar. Detaylı bilgi almak için bize ulaşmanız yeterlidir.

Leave a comment

×

 

Merhaba

Bize Hemen Ulaş

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?