Blog

AnasayfaGENELYüksek Lisans Tezi
yüksek lisans tezi

Yüksek Lisans Tezi

Üniversiteyi bitirip arzu ettiğiniz yüksek lisansı kazanıp bitirme noktasına gelip geriye teziniz kaldıysa kara kara düşünmeyin. Eğer çok vaktiniz yok ya da her şeyin en iyisi olsun istiyorsanız bir profesyonelden yardım alabilirsiniz. Yüksek lisans tezi konusunda firmamız yılların tecrübesiyle sizin tüm eksikliklerinizi giderecek ve geriye başarılı bir tez çalışması çıkartacaktır.

Yıllardır okul sıralarında dirsek çürütüyorsunuz biliyoruz. 4 yıllık üniversite hayatından sonra zorda olsa yüksek lisansa yerleştiniz ve onunda sonuna geldiniz. Geriye tezinizi hazırlayıp teslim etmek kaldı. Akademik kariyer düşünenler için özellikle bu tez çok önemlidir. Burada sunacağınız tez sizin akademisyen olup olmamanızı esas belirleyecek unsurlardandır. Üniversite bitirirken de bir tez verdiniz. Biraz bu konuda tecrübelisiniz ama buradaki tez yukarıdaki belirttiğim sebeplerden ötürü daha zor ve önemlidir.

Profesyonel bir destek

Günümüzde bilindiği üzere her alanla ilgili uzmanlaşmaya gidilmiştir. Sizde hazırlama aşamasında olduğunuz teziniz için profesyonel bir destek alabilirsiniz. Bu durum en azından sizin içinizi rahatlatır. Sonuç itibariyle hayatınızda ilk veya ikinci kez yapacağınız bu işlemi firmamız yüzlerce kez yerine getirmiştir. O yüzden hiçbir detay kaçırılmadan her şey yerli yerinde olacaktır. Bizler tez hazırlama zamanlarında zamanın geçersizliğini iyi biliriz. Bu nedenle bizde zamanlarımızın ötesine geçtik ve sizlere 7/24 hizmet veriyoruz. Tez konusunda bizimle danışmanlık hizmeti alımında olmanız dahilinde istediğiniz her zaman bize ulaşabilir ve istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

Sorularınızın cevabını bulacaksınız

Profesyonel kadromuzdan alacağınız yardımla beraber tez hazırlama dönemini daha az sancılı bir şekilde geçireceksiniz. ‘Burası oldu mu?’ ‘böyle mi olmalıydı’, ‘acaba yanlış mı yaptım’ gibi soruların kafanızın içinde bir çığ gibi büyümesine izin vermeyeceksiniz. Her sorunun cevabı ve olması gereken her şeyi firmamız sizlere sunacaktır. Sizlerle koordineli bir çalışma sonucunda istediğiniz sonucu elde edeceksiniz.

Verdiğimiz hizmetler

Sizlere verdiğimiz danışmanlık hizmeti ise kısaca şunlardan oluşmaktadır: Yüksek lisans tezi çalışmasına başlamadan dikkat edecekleriniz, danışmanlığınızı yapan hocanızla diyaloğunuzda yapacaklarınız, tez konusuna nasıl seçeceğiniz, veri tabanı kullanımlarınız, literatür taramasında yapacaklarınız, makalenizin bilimsel değerini ölçmeniz, kaynakça oluşturmalarınız, konuyla ilgili örnek tez incelemesinde dikkat edecekleriniz, APA kaynakça oluşturmalarınız, İntihal çalışmalarınız vb.

Çalışmanın ağırlığı süreye yansır

Sunduğumuz danışmanlık hizmeti hem yüz yüze hem yazılı ve sesli olarak gerçekleşebilmektedir. Çalışmalar tabiî ki de sizin durumunuza göre farklılıklar gösterebilir. Örneğin düzenlenmesi için bize sunduğunuz yüksek lisans tezi çalışmanızın ağırlığına göre süre zamanı değişebilir. Konusunda uzman ekibimiz burada tezin üzerinde titiz bir çalışma yürütecek ve birkaç tekrardan sonra sizlere teslim edecektir. Yine danışman hocanıza sunacağınız tezinizde istendiği takdirde gerekli düzenlemeler yine yapılacaktır. Bu çalışmalar sonunda istediğiniz takdirde intihal raporunuz turnitin programından sizlere teslim edilecektir. Danışman hocanızın intihal raporuna göre bu durum istenilen düzene gelinceye kadar düzenleme yapılacaktır.

İyi tez sizi öne çıkartır

Burada yaklaşık 90-100 sayfalık bir çalışmadan bahsediyoruz. Her şeyiyle meşakatli bir çalışmadır. Kaynakçalarınızdan, eklerinizden, yazının düzenlenmesine, hocanın istediğini vermeye kadar sizleri zorlu bir zaman bekliyor. Öncelikle bu dönemde moralinizi her zaman üst seviyede tutmaya çalışın. Bizimle beraber kuracağınız iletişim sonucunda her şeyi bir düzene koyarak o çalışma etrafında tezi hazırlayacağız. Bu tez sizlerin bundan sonraki hayatınızın şekillenmesinde belki de kilometre aşlarından birisi olacaktır. O yüzden hiçbir şey şansa bırakılmadan her şey detaylıca ve titizce yerine getirilmelidir. Teziniz sayesinde ister akademik kariyerde ister diğer iş kollarında birkaç adım öne geçebilirsiniz.

 

 

YORUM YAPIN

Mühendislik alanlarında hizmet vermiyoruz.