HAKKIMIZDA

AnasayfaHAKKIMIZDA
Mühendislik alanlarında hizmet vermiyoruz.

Günümüzde çok yaygın olmaya başlayan tez yazımı ile ilgili çok fazla örnek İnternet ortamında muhakkak ki dolaşıyordur. Ancak yazım dışında bu işin içinde çok ciddi derecede güven problemi yaşayan insanlar kendilerini kurum olarak tanıtıp tamamen güven sarsmaya yönelik hareketler sergilemektedirler. Bu nedenle biz Ödev Tez Proje Merkezi olarak 11 senedir aktif olarak üniversiteli öğrencilere akademik destek sağlamaktayız. Öncelikli işimiz güven sağlamaktır. Güven sağlandıktan sonraki süreç çok basit olmakla beraber zamanında teslim de bizim önceliklerimizdendir. Üniversitede aktif hizmet veren hocalar ve Boğaziçi, Marmara, Bilkent olmak üzere kurulduğumuz tarihten bugüne kadar mezun kadromuzla ve hocalarımızla çok sayıda öğrencileri mezun ettik. İster tez, proje, ödev gibi hususlarda sıfırdan destek, ister düzenleme fark etmeksizin zamanında ve eksiksiz teslim etme imkanını sağlıyoruz. Ayrıca danışmanlık verdiğimiz bu konularda hazırlamış olduğumuz çalışmaların özgünlüğünü yani ”intihal” olarak adlandırdığımız intihal raporunu da sizlere sunuyoruz.

Siz de kaliteli, güvenilir ve hızlı akademik danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız sitemizde yer alan   “Talep Formu” bölümünden form doldurup bize iletmeniz yeterli. Talebiniz bize ulaştıktan sonra uzman ekibimiz tarafından değerlendirilecek ve en uygun çözüm önerileri ile en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Misyon
Ödev Tez Proje Merkezi olarak misyonumuz; hizmet kalitesini sürekli geliştirmekle beraber globalleşen dünyanın sunduğu bilgi erişim kaynaklarını en verimli şekilde değerlendirip, gelen öğrencilerimizin yada diğer kurumsal firmaların talep ettiği danışmanlık hizmetlerini eksiksiz, kaliteli, güvenilir ve hızlı bir şekilde karşılamaktır.

Vizyon
Ödev Tez Proje Merkezi olarak vizyonumuz; sağladığımız danışmanlık hizmetleri konusunda koşulsuz müşteri memnuniyetini benimseyerek, hizmet verdiğimiz sektörde lider konuma gelmektir.

blank